fbpx

Program školení DigitalUP 2019/2020

Školení je určeno především začínajícím podnikatelům, majitelům webových stránek, kteří ještě nezapočali online marketingové aktivity. Firmy, které se spálily, a utratily zbytečně mnoho peněz za které dostaly málo muziky. Také je určen lidem, kteří o vlastním podnikání v blízké budoucnosti uvažují a nechtějí dělat zbytečné chyby.

Školení má dvě hlavní větve, na které se DigitalUP zaměřuje. První je praktické a výkonnostní marketingové aktivity a strategie. Ne vše co jste slyšeli nebo četli o marketingu skutečně funguje a nebo pro vás bude ziskové. Tady zjistíte proč, co a jak.

Druhá větev je brand a přemýšlení o zákazníkovi. I malá firma může a měla by budovat svou značku. Zjistíte, že na to máte, a že to nemusí stát majlant.

Osnova kurzu: 

Workshop – cílová skupina a její potenciál – 60 min.

Veledůležitá, ale často opomíjená disciplína, která provází všechna dobrá rozhodnutí v marketingu a podnikání celkově. Proto po školení odejdete se správně definovanou cílovou skupinou.

Workshop – vytvořte úderný slogan – 60 min.

Slogan může být užitečný nejen pro brand, ale také pro ziskovost. Po školení budete mít svůj nový slogan.

Přestávka – občerstvení – 20 min.

Přednáška + workshop – jak získávat relevantní návštěvnost a objednávky – 90 min.

Tady se dozvíte nějakou teorii, ale i z praxe vyzkoušené rady a tipy. Vyzkoušíte si získat zpětný odkaz, vytvořit inzerát v Skliku a na FB. Nestanete se specialisty na jednotlivé reklamní systémy, ale dokážete je využít pro základní propagaci a bez vysokých investic.

Přednáška – 5 + 5 tipů pro lepší podnikání – 60 min.

V této části uslyšíte rady k nezaplacení, tedy alespoň podle školitele. Půjde o tipy, to znamená, že nemusí platit vždy a za všech okolností, ale z praxe a chyb se člověk nejlíp učí. Proč určité know-how nepředat dál? Získáte 5 tipů co v marketingu a podnikání dělat lépe a 5 tipů co nedělat.

Otázky – 30 min.

Chcete něco doplnit? Zopakovat? Nebo vás bude zajímat něco jiné z online marketingu. V této části je k tomu vyhrazený prostor.

Praktické informace o školení

  • Školení bude probíhat v čase od 12:00 hodin a končit bude kolem 18:00 hodin.
  • Součástí vstupného je i malé, chutné občerstvení, káva a pití.
  • Další podrobnosti a odpovědi na časté otázky naleznete tady.

Vyberte si termín a místo a kupte si vstupenku dokud ještě jsou k mání

 

Koupit vstupenku za 1.950,-

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial