fbpx

Hledáte chytré hodinky, které vás nezklamou a nechcete za ně zároveň utrácet neskutečné peníze? Pak pokračujte ve čtení tohoto článku.

Xiaomi Amazfit 2 Stratos

Xiaomi Amazfit 2 Stratos

Tyto sportovní a zároveň elegantní hodinky jsou skvělou volbou pro ty, co hledají kvalitní zpracování hodinek a vedle sportu je chtějí využívat také na denní nošení. Pro svůj trošku masivnější vzhled se spíše jedná o pánské hodinky.

Na výdrži si Xiaomi u nejen těchto hodinek nechalo záležet. Na svou váhu 53,7 g zůstanou tyto hodinky při normálním užívání 5 dní a při zvýšené aktivitě a neustále zapnuté GPS jim nedělá problém zůstat nabity až 35 hodin.

Pro příznivce hudby jsou zde 2 GB volného úložiště na hudbu, tudíž s sebou nemusíte tahat mobilní telefon, pouze bezdrátová sluchátka. Úplnou samozřejmostí je zde vodotěsnost (5 ATM). Navíc je zde zaznamenávání spotřeby kyslíku ve vašem těle, což zajisté ocení sportovci.

Můžete si je pořídit už od 4500,-.

Garmin vívoActive 3

Garmin vívoActive 3
Garmin vívoActive 3

Další vskutku elegantní hodinky, které vypadají vzhledně i na dámské ruce. Skvělá je jejich kompatibilita s ostatními aplikacemi přes mobil a zaručeně výhodou pro moderní občany je podpora platby hodinkami díky zabudovanému NFC. Oproti předešlým hodinkám je výdrž znatelně nižší a to při normálním používání činí cca 1 den a při zapnuté GPS okolo 8-10 hodin. I tak se ale jedná o výdrž zcela v normě.

Díky své váze 43 g je na ruce téměř nepocítíte. Přes hodinky je možné přehrávat hudbu jejím přepínáním v mobilu.

Momentálně se cena pohybuje okolo 4600,-.

Samsung Galaxy Watch Active SM-R500

Samsung Galaxy Watch Active SM-R500

Tyto hodinky s menším ciferníkem o uhlopříčce 1,1 palců se řadí spíše mezi dámské hodinky, ale jsou vhodné i pro muže. Pakliže hledáte hodinky na denní nošení a na zaznamenávání denní aktivity, pak jsou tyto vhodné právě pro vás. S průměrnou výdrží 2,5 dne se řadí mezi hodinky, které nemusíte nabíjet co 12 hodin.

Dále pak tyto smartwatches imponují měřením stresu na základě pravidelnosti dechu a díky nim můžete provádět dechová cvičení. Samozřejmě velmi přesně měří krokoměr a můžete přes ně dokonce posílat zprávy a číst si notifikace. Samozřejmostí je vodotěsnost a v aplikaci vám hodinky doporučí, jak své cvičení zdokonalit pro ještě lepší výsledky.

Seženete je od 4270,-.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Libí se vám DigitalUP? Buďme ve spojení