fbpx

Pro koho je DigitalUP určený?

Především pro začínající podnikatele, pro podnikatele, kteří nejsou dobře seznámeni s online marketingem. Pro firmy, kteří chtějí své digitální aktivity upgradovat na lepší a výnosnější úroveň.

Proč DigitalUP?

Bez digitálu se dnes freelancer, podnikatel nebo firma téměř neobejde. Marketingové poučky vždy nefungují, firmy často přicházejí o peníze, kvůli špatně nastaveným procesům a investicím.
Školení vás nejen nakopne, ale také naučí jak, co a kdy použít opravdu v praxi. To je hlavním cílem této akce. Praxe, užitek a přidaná hodnota. Školení je má vždy omezený počet účastníků, tj. maximálně 25. A to proto, aby byl vždy prostor pro věnování se každému účastníkovi a mohl klást otázky.

Kde, kdy a za kolik?

Místa a termíny jsou vypsány tady. Školící prostory se dozvíte vždy s předstihem před samotným školením. Cena tohoto praktického školení je pro jednu osobu 1.950 Kč. Koupit

Bude kde zaparkovat?

Ano.

Občerstvení

Pro všechny účastníky bude připraveno menší občerstvení a káva zdarma.  Oběd nebo večeře v ceně školení není.

Co si mám sebou přinést?

Dobrou náladu určitě. Notebook, tablet nebo zápisník a tužku. Školení obsahuje praktické ukázky a formou workshopů si budete moct vytvořit různé projekty, které budete moct ihned využít ve vašem podnikání. Proto je ideální mít sebou vlastní notebook. Pokud jej však nebudete mít, vše si budete moct vyzkoušet později. Navíc po školení získáte další podklady.
V místě konání bude možnost se zdarma připojit k síti WIFI.

Máte jinou otázku? Napište nám:

Kontaktujte nás
Zpráva

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial