fbpx

Chytré hodinky jsou v dnešním moderním světě hitem a těší se velké oblibě. Díky svým funkcím mohou pomoci při redukci tělesné hmotnosti, nebo mohou také sloužit k přehledu denních aktivit jedince. Jejich cenová relace se liší dle náročnosti a nároků uživatele. My se zaměříme na novinky, které s napětím očekáváme koncem roku 2019.

 

Xiaomi Amazfit GTS

Dlouho očekávaná novinka, která by se na našem trhu snad měla objevit již koncem listopadu. Díky vyměnitelným řemínkům využijí hodinky jak dámy, tak pánové, protože jsou unisex.

Hodinky ovládáte díky dotykovému barevnému displeji, který proti rozbití chrání tvrzené sklo. Zároveň můžete vybírat ze 40 různých motivů, takže si displej jednoduše přizpůsobíte dle vašeho zalíbení.

Využít lze funkce jako přímé měření tepu ze zápěstí, nejrůznější denní aktivity či lze sledovat svůj noční režim spánku. Nechybí ani GPS pro velmi přesné měření buď ušlé, nebo uběhnuté vzdálenosti.

Přijímat lze samozřejmě po spárování s mobilním telefonem i notifikace, které se týkají zpráv, sms, emailu či hovorů. Baterie by měla při běžném denním režimu vydržet nabitá zhruba 2 týdny.

Jde o hodinky, které rozhodně nikoho jako dárek, ba naopak. A kolik financí si na Xiaomi vyhradit? Jejich cena se bude pohybovat kolem 4000 Kč.

Xiaomi Amazfit GTS

 

 

Garmin Vívomove 3 Style

Náročnější uživatelé ocení hodinky Garmin Vívomove 3 Style, které by se na trhu měly objevit taktéž koncem listopadu 2019. Styl je velmi elegantní a zároveň moderní. K dostání bude jak pánská verze hodinek, tak dámská.

Garmin Vívomove 3 Style

Kromě funkcí jako je měření tepu, monitoring spánku, měření vzdálenosti a kalorií, se můžete těšit i na rozšířené funkce. Jednou z nich je měření vystoupaných pater či možnost přehrávání hudby přímo na hodinkách.

Samozřejmostí je příjem notifikací z mobilního telefonu. Kromě toho lze ale také hodinkami platit místo platební karty. Stačí jednoduše zaregistrovat platební kartu. Nemusíte se ničeho obávat, protože při registraci zvolíte PIN kód, jenž budete následně při platbách používat.

Hodinky lze nosit jak na sport, tak do společnosti díky vyměnitelnému řemínku. Výdrž baterie by měla být kolem 5 dní. Stát by pak měly necelých 8000 Kč.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Libí se vám DigitalUP? Buďme ve spojení